• Producent - Apteczka Agafii

Rosyjskie kosmetyki Apteczka Agafii o sprawdzonej skuteczności i o działaniu dermatologicznym. Poznaj niezwykłe szampony i ampułki do włosów.

Kosmetyki dermatologiczne, dostępne głównie w aptekach, są przez wiele osób uważane za dużo skuteczniejsze niż zwykłe kosmetyki. Rzeczywiście, zwykle zawierają one w sobie substancje służące nie tylko do pielęgnacji urody, ale także do rozwiązywania konkretnych problemów dermatologicznych. Czy kosmetyki lecznicze mogą być jednocześnie naturalne? Jak najbardziej – najlepszym na to dowodem jest Apteczka Agafii, seria kosmetyków, które powstały w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu dermatologii oraz o tradycyjne receptury zielarskie stosowane przez rosyjskie zielarki.

Apteczka Agafii to seria dermokosmetyków ziołowych produkowanych przez znanego producenta kosmetyków naturalnych, rosyjską firmę Pervoe Reshenie. Formuły tych preparatów zostały oparte na specjalnych mieszankach ziołowych zaczerpniętych z tradycyjnych receptur rosyjskiej zielarki Agafii Tichonowny Jermakowej. To właśnie jej wizerunek zdobi etykiety wszystkich kosmetyków serii, a także innych linii kosmetycznych np. kosmetyków Babuszki Agafii.